Her Alanda Lider

Toyo Tanso olarak siz müşterilerimize özgün ürünler sağlamak için, en ileri düzeyde araştırma ve geliştirme üzerinde sürekli çalışmaktayız. Geleneksel malzemelerin alternatiflerinin sunduğu olanakları araştırarak dünya genelindeki kullanıcılarla ortak araştırmalar yapıyor ve gelecek nesiller için şimdiden ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Product

Gözenekli Karbon CNovel™

CNovel™, geleneksel aktifleşmiş karbon uygulamalarına ek olarak gözenekli karbon malzemelerin kullanımının zor olduğu çevre ve enerji sektörlerindeki uygulamalarda ve makine uygulamalarında kullanım için dikkatleri çekmeye başlamıştır.

Daha Fazla...
Product

Metal Karbür Kaplamalı Grafit MetalizeKote™

MetalizeKote™, Toyo Tanso'ya özel bir yöntemle bir grafit malzemenin yüzeyinde bir metal karbür (karbonize metal) katmanı oluşturan bir kaplama ürünüdür ve Krom veya Demir bazlı kaplamalar olarak mevcuttur.

Daha Fazla...
Product

PERMA KOTE™

PERMA KOTE™, son derece saflaştırılmış izotropik grafitin Toyo Tanso'ya özel Kimyasal Buharla Çökeltme (CVD) prosesi kullanılarak ince bir silikon karbür katmanıyla kaplanmasıyla oluşturulan bir üründür.

Daha Fazla...
Product

CARBOCELL™

CARBOCELL™, Osaka Üniversitesiyle ortaklaşa geliştirilen bir seramik metal kompozit malzemedir. Bu yeni malzeme, yoğun konsantrasyonlarda karbon partiküllerin seramikle ve metalle sinterlenmesi sonucunda elde edilir.

Daha Fazla...